Евангелизационные Ресурсы
Детское служение союза ЦХВЕ
Пройшла Всеукраїнська конференція дитячих євангелистів
Поделиться:
Объявления:

Пройшла Всеукраїнська конференція дитячих євангелистів

10-11 лютого 2017 року пройшла Всеукраїнська конференція дитячих євангелистів в затишній атмосфері Київського Біблійного інституту. Гаслом конференції були слова Ісуса Христа: «Отож кажу Я вам, розплющіть очі й погляньте на поля. Вони вже достигли для жнив.»(Iоан.4:35)

Майже з усіх куточків України 50 дитячих служителів, що відвідали конференцію, мали змогу дізнатися про нові табірні програми, переглянути ефективність своєї роботи та поставити нові цілі в служінні. Всі згодились, що потрібно працювати не проектами, а з кожною дитиною, стати для неї духовним наставником, ділячись з нею своїм життям в Ісусі Христі.

Під час конференції дитячим євангелістам презентували нову програму "Країна РЕформ" для вуличних таборів. Була можливість прожити один день цієї програми, прийняти активну участь на кожній станції, у біблійному уроці, у кожній грі. Головна думка програми - застерегти дітей від того, щоб з формою зайти в рамки, а результату так і не отримати. Зміна життя починається із зміни серця.

Це був гарний час обміну досвідом та спілкування.22.02.2017 в 21:53


Возврат к списку